فراخوان کارت پستال و نمایشگاه عکس بوی بهار​​​​​​​

کارت پستال اثری تجسمی است، که به عنوان یک ابزار فرهنگی کوچک اما مؤثر به کار می‌رود. در بسیاری از نقاط دنیا، تصویر جاذبه‌های طبیعی، افتخارات ملی، فرهنگ و سنن بومی و نام‌آوران تاریخی به صورت کارت پستال منتشر و در اختیار مردم همان کشور و یا گردشگران قرار می‌گیرد که این امر بر غنای اطلاعاتی بینندگان در مورد موضوع خاص می‌افزاید.
حتی رشد سریع فناوری‌های نوین ارتباطی و گسترش روز افزون آن در جوامع بشری نیز نتوانسته است بر جایگاه اثر گذار این قاصدان کاغذی خللی وارد کند و از اقبال به آن بکاهد.
چاپ کارت پستال و هدیه دادن یا فروش آن می‌تواند در معرفی هنرمندان عکاس بسیار تأثیرگذار باشد و همچنین به فرهنگ چاپ عکس کمک بسزایی کند.
 
عکاسان سراسر کشور می‌توانند در این پروژه شرکت نمایند و اثر انتخابی خود را در قالب چاپ افست و به صورت کارت پستال دریافت نمایند.
آثار منتخب در قالب نمایشگاه عکس در گالری عسل مشهد برگزار و به همه شرکت کنندگان گواهی شرکت تعلق می‌گیرد. همچنین آثار منتخب به تعداد ۱۰۰۰ قطعه به صورت افست چهار رنگ روی کارت و یک چاپ تک رنگ پشت در ابعاد ۱۲×۱۷ سانتیمتر چاپ می‌گردد و در صورت فروش هر قاب در نمایشگاه تعداد ۵۰ قطعه کارت پستال همان عکس به خریدار هدیه می‌شود.
همه‌ی عکاسان شرکت کننده در فراخوان می‌توانند جهت مشاوره در انتخاب عکس تعداد ۱۰ اثر به تلگرام یا ایمیل دبیرخانه ارسال کنند.
 
 
تیم اجرایی
 
دبیر فراخوان : امین ابرهیمی
مدیر هنری : نوید عاقل
مدیر گالری : عسل نظریان
گرافیست : امیرعلی سلطانی
 
 
مشخصات اثر شما جهت ارائه براى چاپ:
 
عكس اديت شده با DPI 300 (درصورت تمایل همراه عکس پردازش شده فایل خام را نيز ارائه نمایید)
فايل عكس بايد به نام عكاس ارائه شود.
فایل Word مطالب پشت کارت شامل:
نام و نام خانوادگی فارسی و انگلیسی، مکان ثبت عکس، عنوان عکس، تاریخ عکس، آدرس اینترنتی شما اینستاگرامِ، ایمیل، تلفن و ...
و در صورت تمایل دست نوشته‌ها / اشعار و یا تبریک سال نو و ...
 
 
مشخصات اثر چاپ شده:
كارت ٣٠٠ گرمي مات
قطع  ١٧×١٢ سانتيمتر
تيراژ ١٠٠٠ عدد
چاپ روی كارت چهار رنگ با ورنی آلمانی جهت تثبيت رنگ‌ها
چاپ پشت كارت تك رنگ
 
 
 
براي اطلاع بيشتر مي توانيد با شماره ذيل تماس بگيريد:
 
۰۹۱۲۸۹۴۹۰۳۴​​​​​​​ثبت نام و ارسال آثار​​​​​​​ کلیک کنید

نمونه کارت پستال های چاپ شده